Uzdrowisko Hajduszoboszlo

Miasto uzdrowiskowe Hajdúszoboszló dzięki swojej leczniczej wodzie otrzymało przydomek "Mekka reumatyków". To miejsce jest odpowiednie do leczenia kilka grup schorzeń. Oprócz zabiegów leczniczych znajduje się tu także plaża piaskowa na wzór wybrzeża morskiego, basen z sztucznymi falami i łodzią piracką.

Hotele

Wczasy

Informacje turystyczne

Historia

Uzdrowisko Hajduszoboszlo jako miasto w czasie swojego istnienia odniósł wiele ran. Turecki najazd i najazd, ale również czarnu plagu wyczerpały i zmęczeni ludzi. Duże ożywienie nastąpiło w 1926 roku, kiedy odkryli w głębię tryskającej wody termalnej.

Położenie i klimat

Uzdrowisko Hajdúszoboszló położone jest w części Hajdúság. Obszar ten jest na wysokości 88 do 100 metrów. Klimat tego obszaru jest umiarkowany ciepły i suchy. Hajdúszoboszló jest jednym z najbardziej słonecznych części Węgier, istnieje w sumie 2000 godzin słonecznych w roku.

Okolica

Uzdrowisko Hajduszoboszlo kłamstwo w ​​krajowym Hajdúság parku. Podczas wycieczki można zwiedzić miasto Debreczyn - rocznie 20 sierpieńa miasto tutaj organizuje karnawał kwiatów, setki tysięcy turystów podziwiać miasto lub Tokaj, gdzie można skosztować wyśmienite wina z tego regionu.

Mapa

Mapa Hajduszoboszlo

Destynacje w pobližu

Hotele

Callcenter +421 2 3225 2328
+421 2 3225 2328

Proszę dzwonić, chętnie doradzimy